Kalan Süre

CNR Ambalaj İstanbul, TGDF ve AKİB destekleriyle düzenlendi


Avrasya Bölgesi'nin ve Gıda işleme ve ambalaj sektörünün uluslararası ticaret platformu olan CNR Ambalaj İstanbul, TGDF (Türkiye Yiyecek ve İçecek Sanayii Dernekleri Federasyonu) ve Akdeniz İhracatçı Birlikleri'nin (AKİB) destekleriyle ITF İstanbul Fuarcılık tarafından 4-7 Eylül 2019 tarihleri arasında CNR Expo İstanbul Fuar  Merkezi'nde düzenlendi. Katılımcı firmalarına büyük fırsatlar sunan CNR Ambalaj İstanbul, T.C. Ticaret Bakanlığı CNR Food İstanbul'un tüm imkanlarından da faydalanma imkanı buldu.
 
T.C. Ticaret Bakanlığı'nın, sektörel nitelikli uluslararası yurt içi fuarların desteklenmesine ilişkin kararı doğrultusunda, CNR Ambalaj İstanbul katılımcı firmaları, alan kirasının %50'sinin yanı sıra stant yaptırma bedelinin de %50'sini geri alma imkanı buldu. Bu geri ödeme, masrafların en fazla 38 bin lirasını kapsadı.
 
Bu destekten yararlanacak fuar katılımcıları, yerli ve yabancı sektör profesyonelleri ile bir araya gelerek sektörün en büyük ve kapsamlı buluşmasında yer aldı. Ayrıca CNR Ambalaj İstanbul kapsamında dünyanın farklı noktalarından İstanbul'a gelecek olan alım heyetleriyle de yeni pazar fırsatları yakalayan KOBİ'ler ürünlerini tanıtma fırsatına ulaştı